Pędzle malarskie

Pędzle malarskie Jest 97 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Oferujemy najwyższej jakości pędzle malarskie przeznaczone do idealnego pokrycia malowanych powierzchni. W asortymencie znaleźć Państwo mogą pędzle wykonane ze szczeciny naturalnej , chińskiej oraz szarej. Bez wątpienia wybór odpowiednio jakościowo wykonanego pędzla świadczy o późniejszej pomyślności przeprowadzonego remontu.

W naszej szerokiej gamie asortymentu znaleźć Państwo mogą nie tylko klasyczne pędzle płaskie, ale także ławkowce oraz pędzle okrągłe. Co więcej posiadamy pędzle przeznaczone do lakierów, akryli, a także lazurów. Dzięki wysokiej jakości wykonania nasze pędzle malarskie pozwalają na dokładne dotarcie nawet do trudnych powierzchni tj. granit, marmur czy beton, bez obawy o powstanie jakichkolwiek smug czy zacieków.

Dzięki różnym wielkościom pędzli oraz różnym kątom zakrzywienia skuwki umożliwiamy dotarcie do trudno dostępnych miejsc m.in. rogów ścian czy schodów. By ułatwić operowanie pędzlem wszystkie większe oferowane przez nas modele wyposażone zostały w specjalne uchwyty na wiadra. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniego porządku w malowanych pomieszczeniach. W naszym asortymencie posiadamy także pędzle do polerowania bejcowanych powierzchni oraz do nakładania bejc. Produkty te są wydajne dzięki wykorzystaniu do ich produkcji najwyższej jakości szarej szczeciny. Co więcej w asortymencie posiadamy pędzle do kaloryferów, które pozwolą na dokładne pomalowanie kaloryferów bez jakichkolwiek smug. U nas możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni pędzel do swoich potrzeb i możliwości. Dzięki niskim cenom i wysokiej jakości od lat cieszymy się coraz większym zaufaniem firm budowlanych oraz wykończeniowych.

Dzięki możliwości szybkiej wysyłki nie muszą się Państwo martwić kolejkami oraz brakiem jakiegokolwiek towaru. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Chętnie doradzimy najlepszy model pędzla, który sprawi iż pomalowane powierzchnie będą idealne przez długie lata. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Z produktami MAKO malowanie to przyjemność.