• sample-1

  PROFESJONALNE NARZĘDZIA
  W PRZYSTĘPNEJ CENIE

 • sample-2

  PROFESJONALNE NARZĘDZIA
  W PRZYSTĘPNEJ CENIE

 • sample-3

  PROFESJONALNE NARZĘDZIA
  W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Kategorie

Polecane produkty

 • W tej chwili brak najlepiej sprzedających się.

Produkty malarskie, do utrzymywania czystości i narzędzia do tapetowania

Witamy na oficjalnej stronie firmy MAKO. Od ponad 30 lat nasze produkty towarzyszą Państwu w trakcie trwania remontów. Posiadamy niezbędne artykuły dla profesjonalnych firm jak i osób indywidualnych nie trudniących się na co dzień w remontowaniu. To my sprawiamy, że prace remontowe stają się coraz mniej uciążliwe i łatwiejsze w wykonaniu.

W swoim bogatym asortymencie posiadamy wszystkie potrzebne narzędzia do tapetowania, narzędzia malarskie tj. wałki malarskie, pędzle malarskie, a także produkty do utrzymania czystości i plandeki ogrodowe. Ponadto w ofercie posiadamy także najwyższej jakości narzędzia szlifierskie niezbędne do obróbki i przygotowania powierzchni pod późniejsze malowanie. W dziale narzędzia malarskie znajdą Państwo wszystkie artykuły przydatne w trakcie malowania powierzchni m.in szpachle malarskie, wanienki czy specjalnie zaprojektowane kije teleskopowe, które bez wątpienia ułatwia przeprowadzenie każdego remontu.

Warto zwrócić uwagę także na nasz asortyment ściśle związany z malarstwem. Nasze pędzle malarskie występujące w różnych rozmiarach zapewnią idealną precyzję oraz gładkie pokrycie powierzchni poddanej malowaniu. Dla osób niedoświadczonych polecamy natomiast nasze wałki malarskie, które dzięki innowacyjnemu wykonaniu pozwalają na uzyskanie idealnego pokrycia ścian bez kapania i pryskania farby. Ponadto dzięki możliwości dokupienia długiego kija teleskopowego do wałka malowanie sufitu stanie się dziecinnie proste. W ofercie posiadamy także niezbędne w trakcie malowania folie malarskie oraz taśmy malarskie. Folie malarskie dzięki swojej wysokiej trwałości pozwalają nie tylko zabezpieczyć wyposażenie remontowanych pomieszczeń, ale także zapobiegają przenikaniu farby i wilgoci.

Posiadamy także taśmy malarskie występujące w różnych rodzajach dzięki czemu mogą Państwo nie tylko zabezpieczyć nimi klamki czy futryny okien, ale także taśmy przeznaczone do krzywizn lub do osiągnięcia równego odcięcia kolorów. Oferujemy także narzędzia do tapetowania m.in. wałki dociskowe, szczotki do kleju czy noże segmentowe. Dzięki naszym produktom nie tylko łatwe przeprowadzisz remont, ale także posprzątasz remontowane pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty do utrzymania czystości pozwalają na bezproblemowe usunięcie plam farb czy klejów.

Ponadto oprócz artykułów związanych z branżą remontowo-budowlaną w naszym asortymencie posiadamy także wycieraczki oraz plandeki ogrodowe. Wszystkie plandeki ogrodowe wykonane ostały z najwyższej jakości folii odpornej na temperatury oraz uszkodzenia, dzięki czemu zabezpieczenie roślin czy architektury ogrodowej staje się proste i niezwykle skuteczne. Nasze wycieraczki natomiast pozwolą nie tylko zachować porządek w Państwa domach i ogrodach, ale także stanowią niebanalny element dekoracji.

Wszystkie produkty MAKO to jedne z najlepszych i najwytrwalszych artykułów na rynku. Oprócz wysokiej jakości produktów zapewniamy także konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Z nami remont to sama przyjemność!