Folie malarskie i plandeki ogrodowe

Folie malarskie i plandeki ogrodowe Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
W ofercie posiadamy artykuły kryjące takie jak folie malarskie i plandeki ogrodowe. Wszystkie folie malarskie wykonane zostały z najwyższej jakości folii odpornej na uszkodzenia czy zarysowania.

Ponadto nasze folie nie przepuszczają wilgoci ani substancji ciekłych dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o ewentualne przecieki wylanej farby czy wody na zabezpieczone powierzchnie. By zapewnić Państwu komfort użytkowania posiadamy także folię z klejem, która po przyklejeniu do powierzchni nie marszczy się ani nie podnosi. Ponadto dla osób korzystających z większej ilości folii przygotowaliśmy zestawy składające się z folii oraz z dozownika, który wielokrotnie można uzupełniać gotowymi rolkami folii. Dla osób indywidualnych w ofercie posiadamy także najbardziej standardowe folie o grubości ok 0.012mm pozwalające na okrycie mebli czy podłóg w czasie remontu. Ponadto do skutecznego odizolowania malowanej powierzchni przygotowaliśmy także papier ochronny z kauczuku naturalnego. Papier ten świetnie sprawdza się w przypadku np. malowania czy tapetowana ścian łączących się z nierówną powierzchnią np. schodami. Dla osób, które od artykułów kryjących wymagają wysokiej chłonności oferujemy flizelinę ochronną, która może być użytkowana wielokrotnie dzięki jednostronnemu powleczeniu warstwą polietylenu. W ofercie posiadamy także plandeki ogrodowe tkaninowe z oczkami. Dzięki zwiększonej odporności na temperatury oraz uszkodzenia folia z powodzeniem stosowana może być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki wzmacnianym rogom oraz krawędziom jest ona odporna na różne warunki atmosferyczne. Dodatkowo posiadamy także potrzebne do przymocowania folii sznury mocujące oraz napinacze do plandek przydatne w przypadku przykrywania folią dużych obiektów. Wszystkie z produktów cechuje wysoka jakość wykonania.

Nasi pracownicy chętnie doradzą najlepszy asortyment pod względem cenowym i jakościowym do Państwa potrzeb. Zapewniamy szybką i bezproblemową wysyłkę. Zapraszamy do zakupów z MAKO.