Narzędzia szlifierskie

Narzędzia szlifierskie Jest 61 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów
W swojej ofercie posiadamy jedne z najlepszych na rynku narzędzia szlifierskie zapewniające możliwość szybkiego i skutecznego przygotowania powierzchni do późniejszego lakierowania, malowania czy tapetowania.

Posiadamy najwyższej jakości papiery ścierne idealnie nadające się do zdzierania lakierów jak i płótna ścierne korundowe, dzięki którym łatwo wyszlifujemy zarówno powierzchnie zaokrąglone jak i te trudno dostępne. Oferowane przez nas gotowe arkusze ścierne występują w różnych gradacjach dopasowanych do danych powierzchni. W naszej ofercie znajda Państwo arkusze o granulacji od P12 do P2500 dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować idealny arkusz do Państwa wymagań. Każdy z arkuszy znajdujących się w naszym sklepie został przycięty do rozmiarów 23cm x28cm, jednakże istnieje także możliwość kupienia papieru ściernego w rolkach, co umożliwia późniejsze przycinanie arkuszy według własnego uznania i potrzeb. Oprócz arkuszy ściernych oferujemy także wełny stalowe oraz siatki szlifierskie do powierzchni mocno pylących. Pozwalają one na szybkie i dokładne zmatowienie powierzchni bez powstawania przeszlifów, a dzięki kanalikom odprowadzającym pył nie dochodzi do zapylenia się artykułu szlifierskiego. W ofercie mogą Państwo znaleźć także ręczne szlifierki, które w uzupełnieniu z naszym papierem ściernym stanowią idealne połączenie do pracy z trudnymi powierzchniami wymagającymi szybkiego zmatowienia. Nasze artykuły szlifierskie mogą Państwo używać zarówno na mokro jak i na sucho. Świetnie nadają się one do pracy ręcznej i maszynowej przy obróbce metalu, drewna, lakieru, farby czy ceramiki. Wszystkie narzędzia szlifierskie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o słabą wytrzymałość produktów czy ich szybką zużywalność.

Nasi pracownicy są w stanie doradzić najbardziej odpowiedni dobór artykułów do Państwa wymagań. Zapewniamy fachowa obsługę, konkurencyjnie niskie ceny oraz szybką wysyłkę wybranych artykułów pod wskazany adres.