Taśmy klejące i malarskie

Taśmy klejące i malarskie Jest 119 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 119 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 119 elementów
W naszym asortymencie znaleźć Państwo mogą różnego rodzaju taśmy malarskie niezbędne w przypadku malowania dużych powierzchni, które wymagają równego i skrupulatnego odcięcia kolorów.

Nasze taśmy malarskie świetnie nadają się do użycia wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. To od użycia dobrej jakości taśmy zależy końcowy efekt malowania, dlatego warto używać taśm tylko najwyższej jakości. Oferowany przez nas asortyment nie pozwala na podciekanie farby, co pozwala a uzyskanie idealnych przejść pomiędzy kolorami. Co więcej przyklejone taśmy można oderwać nawet po 2 dniach od pomalowania powierzchni. Nie prowadzi to do uszkodzenia warstwy farby a pozwala na dokładne wyschnięcie powierzchni.

Posiadamy także taśmy pomocne w przypadku przyklejania folii ochronnej na wyposażenie wnętrz, a także umożliwiające oklejenie parapetu czy klamek. Wytworzone zostały one z papieru, dzięki czemu produkt nie pozostawia nieestetycznych śladów oraz jest łatwy w usunięciu. Nasze taśmy malarskie można przyczepić także na powierzchnie chropowatych, marmur czy kamień. Co więcej niektóre z nich zostały dostosowane do możliwości użytku na zewnątrz poprzez uodpornienie na promienie UV oraz pokrycie klejem kauczukowym. Dzięki szerokiej gamie taśmy o różnej długości, szerokości oraz wytrzymałości każdy z Państwa znajdzie idealny asortyment do swoich potrzeb. Nasze taśmy malarskie ułatwią każde malowanie. Taśmy malarskie pozwalają także na ułatwienie prac tynkarskich oraz gipsowania, gdyż dzięki wyższej wytrzymałości produktu pozwala on na efektywne stosowanie przy pracach na zewnątrz jak i wewnątrz. Ponadto czas zastosowania takich produktów pozwala na odklejenie nawet po 6 tygodniach od czasu pracy. Nasza fachowa obsługa chętnie pomoże w wyborze odpowiedniej taśmy do Państwa potrzeb. Przy wyborze warto nie tylko kierować się cena, ale także wytrzymałością, odpornością na wysokie temperatury, promieniowanie UV czy czasem odklejania od czasu zastosowania produktu. Oprócz fachowej obsługi gwarantujemy także ekspresową przesyłkę.