Wałki malarskie

Wałki malarskie Jest 92 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 92 elementów
Oferowane przez nas wałki malarskie pozwolą na idealne pomalowanie wszystkich rodzajów powierzchni. Świetnie sprawdzą się one w przypadku malowania ścian jak i drewna, marmuru czy betonu. Dzięki szerokiej gamie wyboru rodzaju, wielkości oraz szerokości walka bez wątpienia każdy z Państwa znajdzie z nami coś dla siebie.

W swojej ofercie posiadamy m.in. wałki malarskie, do gruntowania, do lakierów czy wałki przemysłowe. Oprócz gotowych wałków oraz zestawów z wanienką, znaleźć u nas mogą Państwo same wybrane przez siebie interesujące zapasy wałków. Oprócz wałków w różnych wielkościach i kształtach posiadamy także kije teleskopowe które dzięki swojej długości pozwalają na wygodne i szybkie malowanie wysokich powierzchni lub sufitów. Oferowane przez nas wałki zapewniają idealnie pomalowaną powierzchnie bez zacieków czy nad malowań.

Nasze wałki malarskie charakteryzują się idealną chłonność oraz skutecznym systemem oddawania farby. W naszej ofercie znajda Państwo wałki wykonane z mikrofibry, poliamidu, futra jagnięcego czy mikrofazy. Każdy z produktów przeznaczony do innej powierzchni oraz użytkowania zapewnia idealne pokrycie powierzchni. Dzięki naszym wałkom malarskim w sposób szybki i skuteczny pomalujesz wszystkie powierzchnie. Świetnie sprawdzą się w trakcie odświeżania ścian jak i w czasie gruntowania. Wałki malarskie pozwalają na pomalowanie ścian bez smug, a ich łatwość użytkowania pozwala na skuteczne ich użytkowanie w domowym zaciszu. Wszystkie z naszych artykułów objęte są 2-latnią gwarancją.

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości nasze produkty uważane są za jedne z najlepszych w Polsce. Z powodzeniem wyposażamy firmy budowlane, remontowe jak i osoby indywidualne. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz dopasują asortyment do Państwa wymagań oraz możliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybką wysyłkę. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Z firmę MAKO każdy remont przebiegnie szybko i bezproblemowo.